Anahtar Teslim Dekorasyon Fiyatları Mersin


Mersin’de anahtar teslim dekorasyon firması arıyorsanız hiç başka yerlere bakmayın en uygun ve en kaliteli yeri buldun

Komple Daire Tamiratı

Dairedeki duvarlar zemin ve tavada meydana gelen tamirat işlerinde sizlere en garantili malzemeleri kullanıyoruz. Tecrübeli firmamızda profesyonel ustalarla çalışıyoruz. Ekibimiz Mersin’de en tecrübeli ustalardan oluşan ekiptir.

5,0GENCAY ÇETİNKAYABoyacı (Boya Badana Ustası) Gencay Çetinkaya Boyacı (Boya Badana Ustası)

Yapılacak İşler

Parke Süpürgelik komple, alçı tamirat işleri, komple tavan dahil boyama, fayans seramik işleri, Kırım harfiyat işleri, su tesisat, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, elektrik tesisatı yenileme, ekstra priz ekleme, TV ünitesi, alçıpan asma tavan, spot yerleri, LED ışıklar, banyo seramik değişimi, seramik kırma, banyo klozet montaj, Hilton lavabo montajı, banyo ters tavan, mutfak dolabı, mutfak tezgahı, evye, batarya montajı, PVC kapı pencere, sürgülü kanatlı PVC, Amerikan kapı, lake kapı, MDF kapı, ahşap kapı, camlı kapı, çift camlı PVC, duvar örme, duvar kırma işleri ve diğer ev tadilat ve dekorasyon işlerinizi itinayla yapıyoruz.

  • İletişim numaralarımız
  • Seymen Yapı dekorasyon
  • TEL : 0544 466 33 06
  • mail : segmenweb@gmail.com

Mersin dekorasyon fiyatları

Mersin’de dekorasyon işleri yaptırmak istediginiz dairemizin hangi bölümü yapılacaksa ölçüleri gerekiyor. Fayans yaptırmak istiyorsanız zemin ölçüsü süpürgelik dahil fiyat verilmektedir. Fakat kabala iş olduğu için işin ne kadar sürede biteceğini hesaplamak için dairenin kaçıncı katta olduğu nerede olduğu ve dairede iş yapılmadan önce işlem gerekip gerekmediği hesaplanmaktadır. Malzeme fiyatı ise metre başına giden malzeme birimi hesaplanır ve yaklaşık fiyat verilir. Verdiğimiz fiyatlarda üç aşağı beş yukarı pazarlık yapılır ve çalışmaya başlanır. Malzemeler kaliteli olarak garanti veren firmadan alınmalıdır. Mersin’de en büyük toptancılarla çalışıyoruz metre fiyatını aldığınız malzemenin kalitesine göre düşünebilirsiniz. İşçilik fayansin büyüklüğüne göre de değişmektedir. En doğru fiyat yerinde görülüp verilen fiyattır. İşçilik zam gelecek durumlardan olmadığı için malzeme güncel fiyatına gore güncelleme yapılabilir. Bizi arayın gelip fiyat verelim

Seymen Yapı Dekorasyon Mersin
TEL : 0544 466 33 06
TEL 2 : 0533 438 33 06
Adres : Akdeniz Toroslar Mezitli Yenişehir Şubeleri MERSİN

Yaptığımız işlerden bazıları

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count: